ERO-S2PHF3003
PanasonicPanasonic
ERO-S2PHF3003 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ERO-S2PHF3003
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu RES 300K OHM 1/4W 1% AXIAL
Datasheety: ERO-S2PHF3003.pdf
  • Zpráva
Specifikace ERO-S2PHF3003
Part Number ERO-S2PHF3003 Výrobce Panasonic
Popis RES 300K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4136 pcs Datový list ERO-S2PHF3003.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Série ERO Režim panel 300 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice Axial Ostatní jména P300KCACT
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 300 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film