ERA-1ARB103C
PanasonicPanasonic
ERA-1ARB103C Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ERA-1ARB103C
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu RES SMD 10K OHM 0.1% 1/20W 0201
Datasheety: 1.ERA-1ARB103C.pdf2.ERA-1ARB103C.pdf3.ERA-1ARB103C.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace ERA-1ARB103C
Part Number ERA-1ARB103C Výrobce Panasonic
Popis RES SMD 10K OHM 0.1% 1/20W 0201 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 254878 pcs Datový list 1.ERA-1ARB103C.pdf2.ERA-1ARB103C.pdf3.ERA-1ARB103C.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±10ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0201 Velikost / Rozměry 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Série ERA-1A Režim panel 10 kOhms
Příkon (W) 0.05W, 1/20W Obal Cut Tape (CT)