ELC-09D103DF
PanasonicPanasonic
ELC-09D103DF Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ELC-09D103DF
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu FIXED IND 10MH 80MA 18.8 OHM TH
Datasheety: ELC-09D103DF.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ELC-09D103DF
Part Number ELC-09D103DF Výrobce Panasonic
Popis FIXED IND 10MH 80MA 18.8 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 218663 pcs Datový list ELC-09D103DF.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.374" Dia (9.50mm)
stínění Unshielded Série 09D
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial
Ostatní jména ELC09D103DF Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 10kHz
indukčnost 10mH Výška - Sedící (Max) 0.350" (8.90mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 10mH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 18.8 Ohm Radial
DC Resistance (DCR) 18.8 Ohm Jmenovitá hodnota proudu 80mA