EEU-FS1C511
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EEU-FS1C511
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 510UF 20% 16V THRU HOLE
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace EEU-FS1C511
Part Number EEU-FS1C511 Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 510UF 20% 16V THRU HOLE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série FS Ripple Current @ Low Frequency 712.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 950mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména EEUFS1C511
P122389
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Životnost @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.51mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 56 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 510µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapacitní 510µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
EEU-FS1C511B
EEU-FS1C511B
Výrobci: Panasonic
Popis: CAP ALUM 510UF 20% 16V THRU HOLE