EEU-EB2C331
PanasonicPanasonic
EEU-EB2C331 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EEU-EB2C331
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Datasheety: EEU-EB2C331.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace EEU-EB2C331
Part Number EEU-EB2C331 Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 80004 pcs Datový list EEU-EB2C331.pdf
Napětí - Jmenovitá 160V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série EB Ripple Current @ Low Frequency 929.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.69A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména EEUEB2C331
P5911
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.240" (31.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose