EEE-TP1H751M
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EEE-TP1H751M
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA
Referenční cena (v amerických dolarech)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Zpráva
Specifikace EEE-TP1H751M
Part Number EEE-TP1H751M Výrobce Panasonic
Popis FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série TP Ripple Current @ Low Frequency 1.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2A @ 100kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména EEETP1H751M
P123454TR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 80 mOhm @ 100kHz
Detailní popis 750µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 80 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C kapacitní 750µF