EEE-TP1C221AP
PanasonicPanasonic
EEE-TP1C221AP Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EEE-TP1C221AP
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Datasheety: 1.EEE-TP1C221AP.pdf2.EEE-TP1C221AP.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace EEE-TP1C221AP
Part Number EEE-TP1C221AP Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 211142 pcs Datový list 1.EEE-TP1C221AP.pdf2.EEE-TP1C221AP.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série TP Ripple Current @ Low Frequency 175.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 270mA @ 100kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména EEETP1C221AP
PCE4926TR
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C
kapacitní 220µF Aplikace Automotive, High Temperature Reflow