EEE-TK2A331AM
PanasonicPanasonic
EEE-TK2A331AM Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EEE-TK2A331AM
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD
Datasheety: 1.EEE-TK2A331AM.pdf2.EEE-TK2A331AM.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Zpráva
Specifikace EEE-TK2A331AM
Part Number EEE-TK2A331AM Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 75541 pcs Datový list 1.EEE-TK2A331AM.pdf2.EEE-TK2A331AM.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série TK Ripple Current @ Low Frequency 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 400mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména EEETK2A331AM
PCE4919TR
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 280 mOhm @ 100kHz Detailní popis 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 280 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose