EEE-HA0J152P
PanasonicPanasonic
EEE-HA0J152P Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EEE-HA0J152P
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD
Datasheety: 1.EEE-HA0J152P.pdf2.EEE-HA0J152P.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace EEE-HA0J152P
Part Number EEE-HA0J152P Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 147685 pcs Datový list 1.EEE-HA0J152P.pdf2.EEE-HA0J152P.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série HA Ripple Current @ Low Frequency 480mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 816mA @ 10kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména PCE4159CT
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1500µF Aplikace Automotive