EEE-0JA152P
PanasonicPanasonic
EEE-0JA152P Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EEE-0JA152P
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD
Datasheety: 1.EEE-0JA152P.pdf2.EEE-0JA152P.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace EEE-0JA152P
Part Number EEE-0JA152P Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 349233 pcs Datový list 1.EEE-0JA152P.pdf2.EEE-0JA152P.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série S Ripple Current @ Low Frequency 750mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.275A @ 10kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména EEE0JA152P
PCE3856TR
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 21 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 1500µF Aplikace Automotive