ECW-F2684JB
PanasonicPanasonic
ECW-F2684JB Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ECW-F2684JB
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC RADIAL
Datasheety: ECW-F2684JB.pdf
  • Zpráva
Specifikace ECW-F2684JB
Part Number ECW-F2684JB Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5719 pcs Datový list ECW-F2684JB.pdf
Napìtí - DC 250V Napìtí - AC -
Tolerance ±5% Ukončení PC Pins
Velikost / Rozměry 0.906" L x 0.374" W (23.00mm x 9.50mm) Série ECW-F(B)
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial Ostatní jména ECWF2684JB
PF2684
Provozní teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Rozestup vývodù 0.787" (20.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.709" (18.00mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 0.68µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitní 0.68µF