ECO-S2DP222EX
PanasonicPanasonic
ECO-S2DP222EX Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ECO-S2DP222EX
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Datasheety: ECO-S2DP222EX.pdf
  • Zpráva
Specifikace ECO-S2DP222EX
Part Number ECO-S2DP222EX Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5034 pcs Datový list ECO-S2DP222EX.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série TS-UP Ripple Current @ Low Frequency 4.92A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 6.888A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména ECOS2DP222EX
P7390
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 98 mOhm @ 120Hz
Detailní popis 2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 98 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C kapacitní 2200µF