ECO-S2DP152DX
PanasonicPanasonic
ECO-S2DP152DX Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ECO-S2DP152DX
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Datasheety: ECO-S2DP152DX.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace ECO-S2DP152DX
Part Number ECO-S2DP152DX Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 27881 pcs Datový list ECO-S2DP152DX.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série TS-UP Ripple Current @ Low Frequency 3.87A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 5.418A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména ECOS2DP152DX
P7387
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 144 mOhm @ 120Hz
Detailní popis 1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 144 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C kapacitní 1500µF