ECK-T3D331KB
PanasonicPanasonic
ECK-T3D331KB Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ECK-T3D331KB
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP CER 330PF 2KV Y5P SMD
Datasheety: ECK-T3D331KB.pdf
  • Zpráva
Specifikace ECK-T3D331KB
Part Number ECK-T3D331KB Výrobce Panasonic
Popis CAP CER 330PF 2KV Y5P SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4784 pcs Datový list ECK-T3D331KB.pdf
Napětí - Jmenovitá 2000V (2kV) Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.110" (2.80mm) teplotní koeficient Y5P (B)
Velikost / Rozměry 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm) Série ECK
hodnocení - Obal Original-Reel®
Paket / krabice Nonstandard SMD Ostatní jména PCC2098DKR
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce High Voltage
Poruchovost - Detailní popis 330pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Nonstandard SMD
kapacitní 330pF Aplikace General Purpose