ECK-ATS681MB
PanasonicPanasonic
ECK-ATS681MB Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ECK-ATS681MB
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP CER 680PF 440VAC Y5P RADIAL
Datasheety: ECK-ATS681MB.pdf
  • Zpráva
Specifikace ECK-ATS681MB
Part Number ECK-ATS681MB Výrobce Panasonic
Popis CAP CER 680PF 440VAC Y5P RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5389 pcs Datový list ECK-ATS681MB.pdf
Napětí - Jmenovitá 440VAC Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) - teplotní koeficient Y5P (B)
Velikost / Rozměry 0.354" Dia (9.00mm) Série TS
hodnocení X1, Y2 Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Disc Ostatní jména ECKATS681MB
P10460
Provozní teplota -25°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm) Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 680pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
kapacitní 680pF Aplikace Safety