ECH-U1H562JB5
PanasonicPanasonic
ECH-U1H562JB5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ECH-U1H562JB5
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 5600PF 5% 50VDC 1206
Datasheety: ECH-U1H562JB5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ECH-U1H562JB5
Part Number ECH-U1H562JB5 Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 5600PF 5% 50VDC 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 221564 pcs Datový list ECH-U1H562JB5.pdf
Napìtí - DC 50V Napìtí - AC -
Tolerance ±5% Ukončení Solder Pads
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série ECH-U(B)
hodnocení - Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Ostatní jména ECH-U1H562JB
ECHU1H562JB
PCF1021
PCF1021CT
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.039" (1.00mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Detailní popis 5600pF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric)
kapacitní 5600pF Aplikace General Purpose