ECH-U1H331JB5
PanasonicPanasonic
ECH-U1H331JB5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ECH-U1H331JB5
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 330PF 5% 50VDC 0805
Datasheety: ECH-U1H331JB5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ECH-U1H331JB5
Part Number ECH-U1H331JB5 Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 330PF 5% 50VDC 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 341424 pcs Datový list ECH-U1H331JB5.pdf
Napìtí - DC 50V Napìtí - AC -
Tolerance ±5% Ukončení Solder Pads
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série ECH-U(B)