ECA-2DM2R2
PanasonicPanasonic
ECA-2DM2R2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ECA-2DM2R2
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 200V RADIAL
Datasheety: 1.ECA-2DM2R2.pdf2.ECA-2DM2R2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ECA-2DM2R2
Part Number ECA-2DM2R2 Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 2.2UF 20% 200V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 915205 pcs Datový list 1.ECA-2DM2R2.pdf2.ECA-2DM2R2.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série M Ripple Current @ Low Frequency 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 85mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména ECA2DM2R2
Provozní teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.480" (12.20mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 2.2µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 2.2µF Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
ECA-2DM220B
ECA-2DM220B
Výrobci: Panasonic
Popis: CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
Na skladě: 318870 pcs
Stažení: ECA-2DM220B.pdf
RFQ
ECA-2DM2R2I
ECA-2DM2R2I
Výrobci: Panasonic