DSC2002R0L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DSC2002R0L
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu TRANS NPN 50V 0.5A MINI3
Datasheety: DSC2002R0L.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace DSC2002R0L
Part Number DSC2002R0L Výrobce Panasonic
Popis TRANS NPN 50V 0.5A MINI3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 436411 pcs Datový list DSC2002R0L.pdf
Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 50V VCE Saturation (Max) @ IB, IC 600mV @ 30mA, 300mA
Transistor Type NPN Dodavatel zařízení Package Mini3-G3-B-B
Série - Power - Max 200mW
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ostatní jména DSC2002R0LCT Provozní teplota 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence - Přechod 160MHz Detailní popis Bipolar (BJT) Transistor NPN 50V 500mA 160MHz 200mW Surface Mount Mini3-G3-B-B
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 120 @ 150mA, 10V Aktuální - sběratel Cutoff (Max) 100nA (ICBO)
Proud - Collector (Ic) (Max) 500mA Číslo základní části DSC2002