ASQ10237
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ASQ10237
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu SW SNAP ACT SPST-NO 100MA 20V
Datasheety: ASQ10237.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ASQ10237
Part Number ASQ10237 Výrobce Panasonic
Popis SW SNAP ACT SPST-NO 100MA 20V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 22908 pcs Datový list ASQ10237.pdf
Napìtí - DC 30V Napìtí - AC 20V
styl koncovky Wire Leads přepínač Funkce Off-Mom
Série ASQ1 Release Force -
Pretravel - Obal Bulk
Přeskočit 0.102" (2.6mm) Ostatní jména 255-6473
ASQ10237-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Provozní poloha 0.366" (9.3mm)
provozní síla 173gf Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) mechanické Life -
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí IP67 - Dust Tight, Waterproof Funkce -
elektrická životnost 200,000 Cycles Diferenciální cestování -
Jmenovitá hodnota proudu 100mA (DC) Obvod SPST-NO