APT1212AX
PanasonicPanasonic
APT1212AX Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT1212AX
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP
Datasheety: APT1212AX.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace APT1212AX
Part Number APT1212AX Výrobce Panasonic
Popis OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 92123 pcs Datový list APT1212AX.pdf
Průměr hřídele (mm) Yes Napětí - Off State 600V
Napětí - Izolace 5000Vrms Napětí - vpřed (Vf) (typ) 1.21V
Zapnout čas 100µs (Max) Dodavatel zařízení Package 6-DIP Gull Wing
Statická dV / dt (min) 500V/µs Série APT
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 5-SMD, Gull Wing
Typ výstupu Triac Ostatní jména 255-5949-2
APT1212AX-ND
Provozní teplota -40°C ~ 100°C Počet kanálů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Optoisolator Triac Output 5000Vrms 1 Channel 6-DIP Gull Wing Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 100mA
Proud - LED spoušť (Ift) (Max) 10mA Proud - přidržení (H) 3.5mA
Proud - DC dopředu (pokud) (Max) 50mA schválení cUR, VDE