ALE74F12
PanasonicPanasonic
ALE74F12 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ALE74F12
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Datasheety: ALE74F12.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace ALE74F12
Part Number ALE74F12 Výrobce Panasonic
Popis RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 46973 pcs Datový list ALE74F12.pdf
Zapnout napìtí (Max) 9 VDC Vypnout napìtí (Min) 0.6 VDC
styl koncovky PC Pin, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) spínací napětí 277VAC - Max
Série ALE Doba uvolnění 25ms
Typ relé General Purpose Obal Bulk
Provozní teplota -40°C ~ 85°C vypínací čas 20ms
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Insulation - Class F Detailní popis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Kontakt Rating (aktuální) 16A Materiál kontaktu Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktní formulář SPST-NO (1 Form A) Coil Voltage 12VDC
Typ cívky Non Latching Odpor cívky 720 Ohms
Coil Power 200 mW Coil Current 16.7mA