ALE13B18
PanasonicPanasonic
ALE13B18 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ALE13B18
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V
Datasheety: ALE13B18.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ALE13B18
Part Number ALE13B18 Výrobce Panasonic
Popis RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 85385 pcs Datový list ALE13B18.pdf
Zapnout napìtí (Max) 13.5 VDC Vypnout napìtí (Min) 0.9 VDC
styl koncovky PC Pin, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) spínací napětí 277VAC - Max
Série ALE Doba uvolnění 20ms
Typ relé General Purpose Obal Bulk
Ostatní jména 255-5923
ALE13B18-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
vypínací čas 20ms Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Insulation - Class B
Detailní popis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole Kontakt Rating (aktuální) 16A
Materiál kontaktu Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktní formulář SPST-NO (1 Form A)
Coil Voltage 18VDC Typ cívky Non Latching
Odpor cívky 810 Ohms Coil Power 400 mW
Coil Current 22.2mA