6TPH47MHA
PanasonicPanasonic
6TPH47MHA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 6TPH47MHA
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1206
Datasheety: 6TPH47MHA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 6TPH47MHA
Part Number 6TPH47MHA Výrobce Panasonic
Popis CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 214634 pcs Datový list 6TPH47MHA.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Typ Molded
Tolerance ±20% Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série POSCAP™ TPH hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Ostatní jména PCE5101TR Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Výrobce Size Code A09
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.039" (1.00mm)
Funkce General Purpose ESR (Equivalent Resistance Series) 150 mOhm
Detailní popis 47µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1206 (3216 Metric) 150 mOhm kapacitní 47µF