6TPF470MAH
PanasonicPanasonic
6TPF470MAH Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 6TPF470MAH
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
Datasheety: 6TPF470MAH.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 6TPF470MAH
Part Number 6TPF470MAH Výrobce Panasonic
Popis CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 75958 pcs Datový list 6TPF470MAH.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Typ Molded
Tolerance ±20% Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Série POSCAP™ TPF hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2917 (7343 Metric)
Ostatní jména P16636TR Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks Výrobce Size Code D4
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.157" (4.00mm)
Funkce General Purpose ESR (Equivalent Resistance Series) 10 mOhm
Detailní popis 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 10 mOhm kapacitní 470µF