6TPE150M
PanasonicPanasonic
6TPE150M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 6TPE150M
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
Datasheety: 1.6TPE150M.pdf2.6TPE150M.pdf3.6TPE150M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 6TPE150M
Part Number 6TPE150M Výrobce Panasonic
Popis CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 126639 pcs Datový list 1.6TPE150M.pdf2.6TPE150M.pdf3.6TPE150M.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Typ Molded
Tolerance ±20% Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Série POSCAP™ TPE hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2917 (7343 Metric)
Ostatní jména P16624TR Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks Výrobce Size Code D2E
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.079" (2.00mm)
Funkce General Purpose ESR (Equivalent Resistance Series) 25 mOhm
Detailní popis 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm kapacitní 150µF