6TCF220ML
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 6TCF220ML
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Datasheety: 6TCF220ML.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 6TCF220ML
Part Number 6TCF220ML Výrobce Panasonic
Popis CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 91463 pcs Datový list 6TCF220ML.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Typ Molded
Tolerance ±20% Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Série POSCAP™ TC hodnocení -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 2917 (7343 Metric)
Ostatní jména P123578CT Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks Výrobce Size Code D3L
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.118" (3.00mm)
Funkce General Purpose ESR (Equivalent Resistance Series) 12 mOhm
Detailní popis 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 12 mOhm kapacitní 220µF