4SEPC680M
PanasonicPanasonic
4SEPC680M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 4SEPC680M
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V T/H
Datasheety: 4SEPC680M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 4SEPC680M
Part Number 4SEPC680M Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V T/H Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 143294 pcs Datový list 4SEPC680M.pdf
Napětí - Jmenovitá 4V Typ Polymer
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm) Série OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ Low Frequency 305mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 6.1A @ 100kHz
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména P16354
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 7 mOhm Detailní popis 680µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 680µF Aplikace General Purpose