2SEPC560MX
PanasonicPanasonic
2SEPC560MX Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2SEPC560MX
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H
Datasheety: 2SEPC560MX.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2SEPC560MX
Part Number 2SEPC560MX Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 177546 pcs Datový list 2SEPC560MX.pdf
Napětí - Jmenovitá 2.5V Typ Polymer
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm) Série OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ Low Frequency 235mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 4.7A @ 100kHz
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména P16335
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 8 mOhm Detailní popis 560µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 560µF Aplikace General Purpose