2SC39400SA
PanasonicPanasonic
2SC39400SA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2SC39400SA
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu TRANS NPN 25V 1A TO-92NL
Datasheety: 2SC39400SA.pdf
  • Zpráva
Specifikace 2SC39400SA
Part Number 2SC39400SA Výrobce Panasonic
Popis TRANS NPN 25V 1A TO-92NL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4854 pcs Datový list 2SC39400SA.pdf
Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 25V VCE Saturation (Max) @ IB, IC 400mV @ 50mA, 500mA
Transistor Type NPN Dodavatel zařízení Package TO-92NL-A1
Série - Power - Max 1W
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice TO-226-3, TO-92-3 Long Body
Ostatní jména 2SC39400SACT Provozní teplota 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence - Přechod 200MHz
Detailní popis Bipolar (BJT) Transistor NPN 25V 1A 200MHz 1W Through Hole TO-92NL-A1 DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 170 @ 500mA, 10V
Aktuální - sběratel Cutoff (Max) 100nA (ICBO) Proud - Collector (Ic) (Max) 1A