2SA11100Q
PanasonicPanasonic
2SA11100Q Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2SA11100Q
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu TRANS PNP 120V 0.5A TO-126
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace 2SA11100Q
Part Number 2SA11100Q Výrobce Panasonic
Popis TRANS PNP 120V 0.5A TO-126 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4090 pcs Datový list
Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 120V VCE Saturation (Max) @ IB, IC 1V @ 30mA, 300mA
Transistor Type PNP Dodavatel zařízení Package TO-126B-A1
Série - Power - Max 1.2W
Obal Bulk Paket / krabice TO-225AA, TO-126-3
Ostatní jména 2SA1110
2SA1110-ND
Provozní teplota 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence - Přechod 200MHz
Detailní popis Bipolar (BJT) Transistor PNP 120V 500mA 200MHz 1.2W Through Hole TO-126B-A1 DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 90 @ 150mA, 10V
Aktuální - sběratel Cutoff (Max) - Proud - Collector (Ic) (Max) 500mA