25SVPF27MX
PanasonicPanasonic
25SVPF27MX Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25SVPF27MX
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 27UF 20% 25V SMD
Datasheety: 25SVPF27MX.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25SVPF27MX
Part Number 25SVPF27MX Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM POLY 27UF 20% 25V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 118477 pcs Datový list 25SVPF27MX.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Typ Polymer
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm) Série OS-CON™, SVPF
Ripple Current @ Low Frequency 122.5mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.45A @ 100kHz
hodnocení - Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména P16511CT
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 40 mOhm Detailní popis 27µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 40 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 27µF Aplikace General Purpose