20SVPF560M
PanasonicPanasonic
20SVPF560M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 20SVPF560M
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 560UF 20% 20V SMD
Datasheety: 1.20SVPF560M.pdf2.20SVPF560M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 20SVPF560M
Part Number 20SVPF560M Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM POLY 560UF 20% 20V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 77738 pcs Datový list 1.20SVPF560M.pdf2.20SVPF560M.pdf
Napětí - Jmenovitá 20V Typ Polymer
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm) Série OS-CON™, SVPF
Ripple Current @ Low Frequency 270mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 5.4A @ 100kHz
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména P16501TR
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 12 mOhm Detailní popis 560µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 12 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 560µF Aplikace General Purpose