16SVPF560MX
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16SVPF560MX
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 560UF 20% 16V SMD
Datasheety: 1.16SVPF560MX.pdf2.16SVPF560MX.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16SVPF560MX
Part Number 16SVPF560MX Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM POLY 560UF 20% 16V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 88232 pcs Datový list 1.16SVPF560MX.pdf2.16SVPF560MX.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Typ Polymer
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm) Série OS-CON™, SVPF
Ripple Current @ Low Frequency 195mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.9A @ 100kHz
hodnocení - Obal Original-Reel®
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména P123926DKR
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 18 mOhm Detailní popis 560µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 18 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 560µF Aplikace General Purpose