10TPB150ML
PanasonicPanasonic
10TPB150ML Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 10TPB150ML
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP TANT POLY 150UF 10V 2917
Datasheety: 10TPB150ML.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 10TPB150ML
Part Number 10TPB150ML Výrobce Panasonic
Popis CAP TANT POLY 150UF 10V 2917 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 81429 pcs Datový list 10TPB150ML.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Typ Molded
Tolerance ±20% Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Série POSCAP™ TPB hodnocení -
Obal Original-Reel® Paket / krabice 2917 (7343 Metric)
Ostatní jména P16446DKR Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks Výrobce Size Code D3L
Životnost @ Temp. - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.118" (3.00mm)
Funkce General Purpose ESR (Equivalent Resistance Series) 40 mOhm
Detailní popis 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm kapacitní 150µF