PIC240.241D
PULSPULS
PIC240.241D Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PIC240.241D
Výrobce / značka: PULS
Popis produktu DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A
Datasheety: 1.PIC240.241D.pdf2.PIC240.241D.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 433 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 433 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace PIC240.241D
Part Number PIC240.241D Výrobce PULS
Popis DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 433 pcs Datový list 1.PIC240.241D.pdf2.PIC240.241D.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 24V
Napětí - Izolace 500V Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC
Typ Enclosed Velikost / Rozměry 4.88" L x 1.93" W x 4.88" H (124.0mm x 49.0mm x 124.0mm)
Série PIANO Příkon (W) 240W
Ostatní jména 1736-1050 Provozní teplota 0°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže DIN Rail
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Požadováno minimální zatížení -
Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Universal Input Účinnost 95.2%
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 90 ~ 264 VAC Input Proud - výstup (Max) 10A