CS10.241-S1
PULSPULS
CS10.241-S1 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CS10.241-S1
Výrobce / značka: PULS
Popis produktu DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24 10A
Datasheety: CS10.241-S1.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 315 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 315 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace CS10.241-S1
Part Number CS10.241-S1 Výrobce PULS
Popis DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24 10A Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 315 pcs Datový list CS10.241-S1.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 24V
Napětí - Izolace 3kV Napětí - Vstup 100 ~ 120 VAC, 200 ~ 240 VAC
Typ Enclosed Velikost / Rozměry 4.61" L x 2.36" W x 4.88" H (117.0mm x 60.0mm x 124.0mm)
Série DIMENSION C Příkon (W) 240W
Provozní teplota -25°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupů 1
Typ montáže DIN Rail Požadováno minimální zatížení -
Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Adjustable Output, Load Sharing Účinnost 91.6%
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 100 ~ 120 VAC, 200 ~ 240 VAC Input Proud - výstup (Max) 10A