AR027150MR-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AR027150MR-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: AR027150MR-R
Výrobce / značka: PUI Audio, Inc.
Popis produktu SPEAKER 150OHM 15MW TOP PORT
Datasheety: AR027150MR-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace AR027150MR-R
Part Number AR027150MR-R Výrobce PUI Audio, Inc.
Popis SPEAKER 150OHM 15MW TOP PORT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5624 pcs Datový list AR027150MR-R.pdf
Typ Receiver Ukončení Solder Pads
Technika Magnetic Velikost / Rozměry 1.055" Dia (26.80mm)
Tvar Round Série -
hodnocení - Power - ohodnocený 15mW
Power - Max 30mW Port Umístění Top
Obal Tray Ostatní jména 668-1225
AR027150MR-R-ND
AR027150MRR
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - Magnet Nd-Fe-B
Ochrana proti vniknutí - Impedance 150 Ohms
Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm) Frekvenční rozsah 20Hz ~ 10kHz
Frekvence - Self Resonant 650Hz Účinnost - dBA 119.00
Účinnost - typ Sound Pressure Level (SPL) Efektivita - Testování 1mW/10mm
Detailní popis 150 Ohms Receiver Speaker 15mW 20Hz ~ 10kHz Top Round 119dB