ADS02008MR-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
ADS02008MR-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ADS02008MR-R
Výrobce / značka: PUI Audio, Inc.
Popis produktu SPEAKER 8OHM 80MW TOP PORT 86DB
Datasheety: ADS02008MR-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
80 pcs
160 pcs
320 pcs
560 pcs
  • Zpráva
Specifikace ADS02008MR-R
Part Number ADS02008MR-R Výrobce PUI Audio, Inc.
Popis SPEAKER 8OHM 80MW TOP PORT 86DB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 60383 pcs Datový list ADS02008MR-R.pdf
Typ General Purpose Ukončení Solder Pads
Technika Magnetic Velikost / Rozměry 0.783" Dia (19.90mm)
Tvar Round Série -
hodnocení - Power - ohodnocený 80mW
Power - Max 200mW Port Umístění Top
Obal Tray Ostatní jména 668-1217
ADS02008MR-R-ND
ADS02008MRR
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - Magnet Nd-Fe-B
Materiál - Cone Polyester Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí -
Impedance 8 Ohms Výška - Sedící (Max) 0.157" (4.00mm)
Frekvenční rozsah 750Hz ~ 5kHz Frekvence - Self Resonant 750Hz
Účinnost - dBA 86.00 Účinnost - typ Sound Pressure Level (SPL)
Efektivita - Testování 80mW/100mm Detailní popis 8 Ohms General Purpose Speaker 80mW 750Hz ~ 5kHz Top Round 86dB