XS2F-D421-J80-R
OmronOmron
Omron
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: XS2F-D421-J80-R
Výrobce / značka: Omron
Popis produktu CONNECTOR
Datasheety: XS2F-D421-J80-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace XS2F-D421-J80-R
Part Number XS2F-D421-J80-R Výrobce Omron
Popis CONNECTOR Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4254 pcs Datový list XS2F-D421-J80-R.pdf
Používání Industrial Environments - IP67 stínění Unshielded
Série XS2 Ostatní jména XS2FD421J80R
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Délka 32.8' (10.00m)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Cable Assembly Circular 04 pos Female to Wire Leads 32.8' (10.00m)
Barva Gray Typ kabelu Round
2. Konektor Wire Leads 1. konektor Počet nabitých pozic All
1. konektor Počet pozic 4 1. Konektor M12 Female
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
XS2F-D421-J80-F
XS2F-D421-J80-F
Výrobci: Omron
Popis: CONN CABLE 10M FOR E3ZS/E3FS
Na skladě: 5014 pcs
Stažení: XS2F-D421-J80-F.pdf
RFQ
XS2F-D421-JA0-A
XS2F-D421-JA0-A
Výrobci: Omron
Popis: CONN CABLE STANDARD STRAIGHT 10M
Na skladě: 5904 pcs
Stažení: XS2F-D421-JA0-A.pdf
RFQ
XS2F-D421-KC0-A
XS2F-D421-KC0-A
Popis: CONNECTOR
Stažení: XS2F-D421-KC0-A.pdf
XS2F-D421-K80-A
XS2F-D421-K80-A
Popis: CONNECTOR
Stažení: XS2F-D421-K80-A.pdf
XS2F-D421-H80-A
XS2F-D421-H80-A
Stažení: XS2F-D421-H80-A.pdf
XS2F-D421-K80-F
XS2F-D421-K80-F
Popis: XS2F CONCTRCORDSET 15MFIRE-RES
Stažení: XS2F-D421-K80-F.pdf
XS2F-D421-GD0-TR
XS2F-D421-GD0-TR
Stažení: XS2F-D421-GD0-TR.pdf
XS2F-D421-J80-A
XS2F-D421-J80-A
Popis: CONN CABLE STRAIGHT 10M M12
Stažení: XS2F-D421-J80-A.pdf
XS2F-D421-H80-F
XS2F-D421-H80-F
Popis: XS2F
Stažení: XS2F-D421-H80-F.pdf
XS2F-D421-JC0-A
XS2F-D421-JC0-A
Stažení: XS2F-D421-JC0-A.pdf
XS2F-D421-GD0
XS2F-D421-GD0
Popis: CONN CABLE STRAIGHT 5M FOR E2FM
Stažení: XS2F-D421-GD0.pdf
XS2F-D421-L80-F
XS2F-D421-L80-F
Výrobci: Omron Automation & Safety
Popis: CBL FMALE TO WIRE LEAD 4POS
Na skladě: 990 pcs
Stažení: XS2F-D421-L80-F.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety