G8J-1C7T-R-DC12
OmronOmron
Omron
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: G8J-1C7T-R-DC12
Výrobce / značka: Omron
Popis produktu RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
Datasheety: G8J-1C7T-R-DC12.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace G8J-1C7T-R-DC12
Part Number G8J-1C7T-R-DC12 Výrobce Omron
Popis RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3972 pcs Datový list G8J-1C7T-R-DC12.pdf
Zapnout napìtí (Max) 8 VDC Vypnout napìtí (Min) 1 VDC
styl koncovky Plug In spínací napětí 16VDC - Max
Série G8J Doba uvolnění 4ms
Obal Bulk Ostatní jména G8J1C7TRDC12
Provozní teplota -40°C ~ 125°C vypínací čas 5ms
Typ montáže Socketable Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Funkce - Kontakt Rating (aktuální) 40A
Materiál kontaktu - Kontaktní formulář SPDT (1 Form C)
Coil Voltage 12VDC Typ cívky Non Latching
Odpor cívky 78 Ohms Coil Power -