3G3AX-RBC12001
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 3G3AX-RBC12001
Výrobce / značka: Omron Automation & Safety
Popis produktu BRK RESISTOR 1200W,17OHMS 10%ED
Datasheety: 3G3AX-RBC12001.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 86 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 86 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace 3G3AX-RBC12001
Part Number 3G3AX-RBC12001 Výrobce Omron Automation & Safety
Popis BRK RESISTOR 1200W,17OHMS 10%ED Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 86 pcs Datový list 3G3AX-RBC12001.pdf
Hmotnost - Používání -
Specifikace 17Ohm, 1200W Série -
Ostatní jména 3G3AXRBC12001 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 80 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pro použití s ​​/ příbuzné výrobky 3G3LX, 3G3MX2, 3G3RX Series Detailní popis Braking Resistor 17Ohm, 1200W