WNB25RFET
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WNB25RFET
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 25 OHM 1W 1% AXIAL
Datasheety: WNB25RFET.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace WNB25RFET
Part Number WNB25RFET Výrobce Ohmite
Popis RES 25 OHM 1W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 85505 pcs Datový list WNB25RFET.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Série WN Režim panel 25 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména OHWNB25RFET
OHWNB25RFET-ND
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 34 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Non-Inductive Poruchovost -
Detailní popis 25 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Wirewound Složení Wirewound