WNB1R0FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WNB1R0FE
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 1 OHM 1W 1% AXIAL
Datasheety: WNB1R0FE.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace WNB1R0FE
Part Number WNB1R0FE Výrobce Ohmite
Popis RES 1 OHM 1W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 60013 pcs Datový list WNB1R0FE.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Série WN Režim panel 1 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména OHWNB1R0FE
OHWNB1R0FE-ND
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 34 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Non-Inductive Poruchovost -
Detailní popis 1 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Wirewound Složení Wirewound