WHE10RFET
OhmiteOhmite
WHE10RFET Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WHE10RFET
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 10 OHM 5W 1% AXIAL
Datasheety: WHE10RFET.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace WHE10RFET
Part Number WHE10RFET Výrobce Ohmite
Popis RES 10 OHM 5W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70001 pcs Datový list WHE10RFET.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.295" Dia x 0.787" L (7.50mm x 20.00mm)
Série WH Režim panel 10 Ohms
Příkon (W) 5W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice Axial Ostatní jména WHE10RFETCT
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 34 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 10 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Wirewound Složení Wirewound