WHC4R0FET
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WHC4R0FET
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 4 OHM 2W 1% AXIAL
Datasheety: WHC4R0FET.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace WHC4R0FET
Part Number WHC4R0FET Výrobce Ohmite
Popis RES 4 OHM 2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 126289 pcs Datový list WHC4R0FET.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Série WH Režim panel 4 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména OHWHC4R0FET
OHWHC4R0FET-ND
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 34 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 4 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound Složení Wirewound
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
WHC330FE
WHC330FE
Výrobci: Ohmite
Popis: RES 330 OHM 2W 1% AXIAL
Na skladě: 94895 pcs
Stažení: WHC330FE.pdf
RFQ
WHC52
WHC52
Výrobci: Apex Tool Group
Popis: WHC-52 HOT AIR TIP 70-01-52
Na skladě: 5228 pcs
Stažení:
RFQ
WHC4R0FE
WHC4R0FE
Výrobci: Ohmite
Popis: RES 4 OHM 2W 1% AXIAL