WHB750FET
OhmiteOhmite
WHB750FET Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WHB750FET
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 750 OHM 1W 1% AXIAL
Datasheety: WHB750FET.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace WHB750FET
Part Number WHB750FET Výrobce Ohmite
Popis RES 750 OHM 1W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 128509 pcs Datový list WHB750FET.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Série WH Režim panel 750 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)