WHA560FE
Přehled produktu
Part Number: WHA560FE
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 560 OHM 1/2W 1% AXIAL
Datasheety: WHA560FE.pdf
  • Zpráva
Specifikace WHA560FE
Part Number WHA560FE Výrobce Ohmite
Popis RES 560 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70020 pcs Datový list WHA560FE.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Série WH Režim panel 560 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména OHWHA560FE
OHWHA560FE-ND
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 560 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Wirewound Složení Wirewound
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
WHA51RFE
WHA51RFE
Výrobci: Ohmite
Popis: RES 51 OHM 1/2W 1% AXIAL
Na skladě: 75255 pcs
Stažení: WHA51RFE.pdf
RFQ
WHA560FET
WHA560FET
Výrobci: Ohmite
Popis: RES 560 OHM 1/2W 1% AXIAL