WHA330FE
Přehled produktu
Part Number: WHA330FE
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 330 OHM 1/2W 1% AXIAL
Datasheety: WHA330FE.pdf
  • Zpráva
Specifikace WHA330FE
Part Number WHA330FE Výrobce Ohmite
Popis RES 330 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 85372 pcs Datový list WHA330FE.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Série WH Režim panel 330 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména OHWHA330FE
OHWHA330FE-ND
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 330 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Wirewound Složení Wirewound