WHA100FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WHA100FE
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 100 OHM 1/2W 1% AXIAL
Datasheety: WHA100FE.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace WHA100FE
Part Number WHA100FE Výrobce Ohmite
Popis RES 100 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 90008 pcs Datový list WHA100FE.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Série WH Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména OHWHA100FE
OHWHA100FE-ND
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 34 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 100 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Wirewound Složení Wirewound